Ošo Ojas Meditacijos Centras
   

  Atsiliepimai

Apie pavasarinį 21-os dienos dinaminės ciklą 2005
Kovo 1- 21 d.


Atsiliepimai

Prem: Kai medituojate, pragyvenate viduje giliau, augate. Aišku, kad padieniui medituoti 7 ar 21 dieną sunkoka visuomet protas, jeigu tik nueisite su juo, paaiškins, kad čia nieko nėra būtina..., kam čia 7 ar 21 dieną medituoti, yra reikalų...


https://nutresinherbapureear.com/Click here <<https://nutresinherbapureear.com/

Kas nors ypatinga kaip ir neturėtų būti. Pats gyvenimas ir liudijimas keičia mūsų vidų, daro stebuklus nieko nelaukiant ir nieko nesitikint. Galite tiesiog tinkamai praeiti per gyvenimą, kas bepasitaikytų. Jums pasitaiko kažkas labai laimingo normalu, jei labai kažkas skaudaus tai taip pat normalu. Abi pusės yra gyvenimo dalys, reikia praeiti ir liudyti. Jeigu jūs praėjote vieną pusę, bus ir kita. Gyvenimas visuomet vyksta tarp dviejų polių: vyras moteris, gyvenimas mirtis, kūnas sąmonė. Atstumas tarp sąmonės ir kūno daug didesnis nei tarp gyvenimo ir mirties.

O jei po vieną dieną per savaitę medituoti nesigauna, tai labai vakarietiška, labai žmogiška, labai krikščioniška. Po to tik reikia pasipriekaištauti, pasišnekėti su savimi, gauti atleidimą ar tiesiog atsileisti. Panašiai būna alkoholikams, jei jie išlaukia dieną ar savaitę, tai tokį žygdarbį juk reikia atšvęsti.

Norint suprasti, kas tai yra medituoti 21 dieną... reikia pramedituoti ir tada pradedi suprasti, ką tai reiškia. Jeigu iškelsi tikslus, tai pirmiausiai 21 diena juos suardys visus tikslus, viltis, neviltis, lūkesčius, nes jie tik trukdo.

Dinaminėje yra kelios fazės, kai judama vidun, išorėn, vidun, išorėn ir pabaigoje galimybė vidų atnešti ar pratęsti iki kūno. Tai labai padeda gyvenime sveikatos ir laimės, gerovės ir palaimos požiūriu. Gyvenimo pločio, aukščio ir gylio požiūriais. Jeigu yra problemos, jos pasirodo per meditaciją beveik kartu su atsakymu ir išsisprendžia ne koncentruojantis, o natūraliai, egzistenciškai panašiai, kaip auga medis ar gyja liga. Sąmonėje atsakymai į problemas ateina nieko nedarant, tiesiog sąmonei išsiplečiant, atsiveriant ir sujungiant dvi erdves, du centrus, du polius... Atsakymas ateina iš matymo, o ne iš galvojimo, iš visumos, o ne iš dalies, iš meditacijos, o ne iš koncentracijos. Jei atsakymas rastas galvojant, koncentruojantis, tai jis kels dar gilesnę įtampą, dar didesnį konfliktą ir toliau reikės dar daugiau lakstyti, galvoti, tampytis, kentėti...

Kitaip gyvenimas jau Žemėje, jau čia ir dabar yra rojus, šokis, šventė.

fitness shop
Check our site!http://www.fitness-shop.lt/
Noriu Užsisakyti Bioveliss Tabs
Praraskite svorio šiuo metodu!http://www.fitness-shop.lt/bioveliss-tabs/Gatyo: Viduj tokia banga. Yra papildomos energijos.

Neringa: Gilesnes vietas priėjau. Po 14 dienų buvo kažkokia gili depresija. Po to išorėje pradėjo visiškai trūkti energijos jaučiu kaip viduj į kažkokias nišas geriasi. Nieko nesimato, viskas išjudinta, pakelta, bet dar nenuskaidrėję, kad matytųsi. Šiandien [18-ąją meditacijos dieną] viduj pradėjo skaidrėti. Suprantu, kad giliai viduje vyksta esminiai pokyčiai, kurių net negaliu įvardinti, bet galiu jausti.

Šaida: Viduje aiškiau matosi, daugiau energijos, pavasariškai gaivu.

© Ošo meditacijos centras "Ojas"

   
Atgal Į viršų