Ošo Ojas Meditacijos Centras
   

  Klausimai-atsakymai

Apie pyktį ir jo transformaciją

Vita rašo:

<< Laba diena,

esu 25 metu moteris is Vilniaus. Ieskau atsakymo kaip transformuoti neigiamas energijas (man tai siuo metu aktualu). Radau Jusu straipsni. Jame parasyta, kad "samone paliesta energija padeda kilti, transformuojasi".>> Teisingai parašyta. Tai tiesa.

<< Gal galite paaiskinti, kaip tai vyksta praktiskai.>> Praktiškai nurodoma tik praktiškai. Subtilius dalykus galima tik nurodyti ir ne daugiau, kaip pirštu į Mėnulį. Vis tik ši tą galima pasakyti.

Praktiškai tai vyksta panašiai kaip augimas gamtoje. Gamtoje energija kyla iš Žemės iki kamieno, iki šaknų, žiedų... Tik gamtoje ji pati ir palaiko individo augimą iki tol, kol jis visiškai neišskiria iš gamtos. Kai išsiskiria o tai yra naujas sąmonės augimo etapas, jis pats turi būti atsakingas ir už tolesnį energijos kilimą ir transformaciją.


Auresoil Checkhttp://www.fitness-shop.lt/auresoil-sensi-secure/

<< Tarkim man nepatinka vidinis susierzinimas>> Transformacija nėra teorija. Čia netinka pradėti nuo tarkim. Praktiškai jūs turite žiūrėti į susierzinimo vietą ir matyti. Meditacijos meistras mato tą vietą ir gali į ją nurodyti. O matymui reikalingas tylus protas ir tyli sąmonė. Pradėjus matyti galima nueiti į pykčio, susierzinimo ar į bet kurią vietą. Kaip ir gyvenime.

<< Tarkim man nepatinka vidinis susierzinimas, kuris yra be matomos priezasties.>> Teisingiau sakyti, be silpno regėjimo ar aklam žmogui matomos priežasties. Priežastis yra ir ji matoma. Kitaip nebūtų susierzinimo. Fiziniam regėjimui išlavinti individai gimė ir mirė milijardus kartų ir tam prireikė beveik keturių milijardų metų evoliucijos.

<< Ka tada tureciau padaryti, kad tas susierzinimas transformuotusi>> Pradžioje matyti ar justi, jausti, o po to spręsti, ką daryti.

<< As tureciau kvepuoti ir jausti ta susierzinima, kol jis isgaruotu, ar kaip>> Pradžioje padėtų tos vietos jutimas, kvėpavimas į tą vietą ir bemintis arba įmanomai neteisiantis žiūrėjimas, sąmonės nukreipimas.

Ar transformuosis susierzinimas į malonią, įkvepiančią energiją ar meilę, priklauso nuo jūsų sąmoningumo. Kiaušinio ar tuo labiau mėsos neišvirsi su degtuku, o tuo labiau vėjyje ir verdant, galbūt, neregiui. Sąmonės liepsna turi būti aiški, rami, tyra, kryptinga, matanti ir sąmoninga savireguliuojanti. Joje turi būti visos kokybes, kokios yra geroje viryklėje, ugnyje, geroje šeimininkėje ir dar daug daugiau.

<< Paaiskinkite prasau (paprastai, kaip vaikui).>> Vaikui pasakoma, užaugsi suprasi. Tačiau čia taip nebus. Čia užaugi ir supranti, jog nesupranti savęs ir esi nuo savęs dar toliau nei vaikystėje. Čia kaip vaikui taip ir suaugusiam tinka pasakyti reikia mokytis.

Jūsų sąmonė kaip suparalyžiuota miegančio ranka. Pirmiausia reikia šiek tiek prabusti, po to pradėti judinti ranką, treniruoti, ieškoti nejudrumo priežasčių ir jas šalinti. Pakeliui sprendžiasi visos kitos antraeiles išorinės problemos.

fitness shop
Check our site!http://www.fitness-shop.lt/
Noriu Užsisakyti Bioveliss Tabs
Praraskite svorio šiuo metodu!http://www.fitness-shop.lt/bioveliss-tabs/

Atveria matymą ir sąmonę budina meditacija.

<...>

Pagarbiai,

vadybininkė

Shaida


www.dhyan.lt, 2006-01-06

© Ošo meditacijos centras "Ojas"

   
Atgal Į viršų