Ošo Ojas Meditacijos Centras
   

Ošo dinaminė*

Tai tinkamiausia meditacija Vakarų žmogui. Medituojama užsimerkus, tuščiu skrandžiu ryte. Medituojant su kitais, energija bus galingesnė.

Ošo dinaminės pristatymo pavyzdys

Meditacijos meistro Prem vestos Ošo dinaminės pristatymą galite paklausyti audio citatoje/Audio citata "Ošo dinaminės pristatymas"  (2 min., MP3 [MPEG audio layer-3] formatas, 8 kbps, 133 KB)

Prem vedė šią dinaminę Punoje, Ošo meditaciniame kurorte, Ošo Auditorijoje 2003-12-29.

Žemiau pateiktas audio citatos tekstas.

Ošo dinaminė meditacija turi penkias fazes ir tęsiasi vieną valandą. Pirmos trys fazės trunka po 10 minučių, ketvirta ir penkta - po 15 minučių. Visos meditacijos metu būkite užsimerkę, žiūrėkite vidun. Tada dinaminė medituojasi lengvai.

Pirma fazė - chaotiškas, greitas ir gilus kvėpavimas per nosį, akcentas į iškvėpimą. Būkite totalūs.


Kankusta Duo veiksmas Fette per dimagrirehttps://kankusta-duo.com/lt/

Antra fazė - katarsis. Pratrūkite! Išreikškite viską, kas buvo užslopinta, ką reikia ir galima išmesti laukan. Šaukite, rėkite, verkite, voliokitės, šokinėkite, kratykitės, šokite, darykite grimasas, juokitės. Nieko nesulaikykite. Kūno judesiai padeda tekėti energijoms.

Trečia fazė - mantra "Hu". Iškeltomis rankomis šokinėkite aukštyn-žemyn, tardami mantrą "Hu! Hu! Hu!" taip giliai, kaip įmanoma. Kiekvieną kartą nukrisdami ant pėdų, leiskite garsui smūgiuoti giliai į sekso centrą, kuris yra antrame kūne. Išsemkite visą savo seną energiją ir prieikite prie naujos, šviežios, labai gyvos ir neišsemiamos energijos. Šokinėjimas tampa lengvas.

Ketvirta fazė - stop. Sustokite, kur bebūtumėte, tokioje pozoje, kokioje esate, tapkite visiškai neaktyviu. Energija gręžiasi vidun. Mažas piršto ar blakstienos judesys nukreips energiją išorėn ir išsklaidys energijos tekėjimą, šansas bus prarastas. Žiūrėkite vidun.

Penkta fazė - šokis. Šokite natūraliai, iš vidaus, išreikškite save. Tai - metas švęsti ir džiaugtis. Palaikykite savo laimę visą dieną.


Auresoil Checkhttp://www.fitness-shop.lt/auresoil-sensi-secure/

 

Meditaciją galima medituoti ir tyliai.


Ošo dinaminės meditacijos video demo:   

Meditacijos meistro Prem vestos Ošo dinaminės meditacijos stenograma.

    *Šiai meditacijai yra muzikos kasetė ir kompaktinis diskas.
     Meditacinės muzikos galima įsigyti Ezoterinėje prekyboje "AUM"

© Ošo meditacijos centras "Ojas"

   
Atgal Į viršų